شلوار لی بچه گانه مام استایل

همانطور که می دانید شلوار لی از نظر مدل به چند دسته تقسیم می شود. که یکی از آنها شلوار جین راسته می باشد. در دنیای مد و پوشاک به شلوار جین راسته ی آبی کمرنگ، شلوار مام استایل گفته می شود. تا سالها پیش پوشیدن شلوار مام استایل برای کسانی که می خواستند یک استایل خنده دار داشته باشند کاربرد داشت. اما صنعت مد ثابت کرده که یک استایل مسخره و نه چندان جذاب امروزی می تواند در آینده ترند شود و به دنیای مد راه پیدا کند.

مثال روشن آن هم همین شلوار های مام استایل هستند که امروزه برای طراحی یک تیپ اسپرت و عالی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این شلوارها از پارچه جین بسیار ضخیم تولید شده و معمولاً راحت و آزاد هستند. شلوار مام استایل در قسمت ران و زانو برش مشخصی دارند.

نمونه های جدید شلوار لی بچگانه در قسمت ساق کمی تنگ میشود. شلوار مام استایل گودی کمر را به صورت کامل می پوشاند. قد این شلوار به بالا تر از مچ پا می رسد. شلوار لی بچه گانه مام استایل از شلوار های زیبا، راحت و خوش پوشی بوده که اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده است.

شلوار لی بچه گانه مام استایل

شلوار لی بچه گانه

شلوار لی بچه گانه اگر به نوع لباس تیپ و استایل کودک خود علاقه دارید و میخواهید همیشه در همه جا کودک شما خوش لباس و خوشتیپ باشد، به طوری که توجه همه را به او جلب کنید، بهتر است به سراغ شلوار لی بچگانه بروید. فرقی نمیکند که کودک شما پسر باشد یا دختر، یک شلوار جین می تواند در نوع لباس کودک کلی تغییر ایجاد کند.

خوشبختانه امروزه این نوع از شلوار بچه گانه دارای تنوع سایز و رنگ زیادی است. یعنی شما می توانید شلوار لی بچه گانه را با هر نوع لباسی با هر رنگی که داشته باشد، بپوشانید. انتخاب لباس مناسب تاثیر زیادی بر خوش تیپ بودن کودک شما دارد. شلوار لی بچه گانه نسبت به سایر جنس های شلوار بچگانه مقاومت بیشتری دارد.

یعنی شما می توانید دفعات بیشتری آن را شستشو دهید، بدون اینکه در کیفیت شلوار تغییر ایجاد شود. به همین دلیل نسبت به جنس های پارچه ای و کتان ارزش خرید بیشتری دارند. شاید یکی از دلایلی که باعث میشود پدر و مادر از میان انبوهی از جنس این پارچه را انتخاب کند این باشد که نسبت به جنس های دیگر کمتر چروک می شود و نیازی به اتو کشیدن ندارد.

پوشیدن و درآوردن این شلوار هم بسیار راحت است و به همین خاطر کودک شما بدون نیاز به کمک شما می‌تواند آن را پوشیده یا از تن خارج کند. شلوار لی بچه گانه از انواع مختلفی برخوردار است شلوار کمر کشی که برای کودکانی مناسب است که شلوار کمر دکمه کمرش را اذیت می کند و کودک با آن احساس خوبی ندارد. زیرا کمر کشی خیلی نرم و راحت است.

شلوار لی بچه گانه ساس بند دار این مدل شلوار بچگانه دارای ساس بند میباشد یعنی روی کمر آنها یک عدد ساس بند با دکمه به آن متصل می شود. به دلیل اینکه ساس بند برای این شلوار طراحی شده به خوبی به آن وصل می شود و به سادگی ساس بند باز نمی شود.

شلوار لی زاپ دار، این شلوارها به شدت میان بچه ها و جوانان محبوبیت کسب کرده است. به همین دلیل تولید کنندگان شلوار لی بچگانه را به تولید این نسل از شلوار بچه گانه آورده‌اند.

شلوار بچه گانه دمپا کوتاه، این مدل بیشتر برای دختر بچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. شکل ظاهری شلوار نیاز به توضیح خاصی ندارد. تنها تفاوت این شلوار این است که مقداری جزئی تر بوده و مچ پا را پوشش نمی‌دهد. مچ پا از شلوار بیرون میماند و نمایان است.

شلوار راسته یا جذب بچگانه بیشتر شباهت به ساپورت دارد. از دور کمر تا مچ پا کاملاً چسبیده و جذب بدن میشود.

شلوار لی بچه گانه دمپا گشاد، این مدل شلوار بچگانه یک شلوار جین معمولی می باشد که از قسمت زانو به پایین گشاد می باشند. به همین دلیل نام آن دمپا گشاد می باشد.

شلوار لی سندبادی، این مدل شلوار لی گشاد می باشد و مانند شلوار کردی می باشد که قسمت مچ پای آن به صورت کش و چسبیده است.

شلوار لی بچه گانه شش جیب همانطور که از نام آنها پیداست دارای ۶ جیب می باشد. این شلوار یک شلوار پسرانه محسوب می‌شود. بسیار آزاد و راحت می باشد و تعداد جیب‌های بیشتر باعث می‌شود نسبت به شلوار های دیگر جادار تر باشد.

شلوار لی مام استایل

شلوار لی مام استایل شلوار لی مام استایل به شلوارهای جین آبی روشن گفته می شود که راست هستند یعنی در قسمت ران و زانو و تقریباً برشی مشخص دارند و با توجه به مدل آن میتوانند در قسمت ساق تنگ تر شوند. گاهی این برش از بالا تا پایین کاملاً یکسان میباشد. شلوار های مام استایل معمولاً فاق بلندی دارند و گودی کمر را کاملا پوشش می دهند.

مدل شلوار باعث می‌شود تا پایین تنه بلند تر و صاف تر به نظر برسد. جیب های بزرگ و مشخص در پشت شلوار مام استایل یکی دیگر از مشخصه های این سبک شلوار جین می باشد. ویژگی دیگری که برای شلوار مام استایل می‌توان گفت، ضخیم بودن پارچه این شلوار هاست.

شلوار مام استایل در فصل تابستان معمولا با تاپ و نیم تنه یا تیشرت های سایز بزرگ ست میشود و برای استایل خیابانی شلوار مام استایل را با مانتو های جلو باز اسپرت و کوتاه ست کنید. شلوار مام استایل مدتی است که مجدداً به دنیای مد بازگشته و فضای استایل روزمره را تصویب کرده است.

این شلوارها زمانی سوژه خیلی از جوک و شوخی ها بودند اما امروزه به یکی از استایل های جذاب در بین جوانان و کودکان تبدیل شدند که گویا همه باید حداقل یکی از آنها را در کمد لباس خود داشته باشند. شلوار های مام استایل با لباس های بافت و سویشرت های زمستانی به خوبی ست میشود و ترکیب جذابی را به وجود می آورند.

برای خوش تیپی با شلوار مام استایل می توانید آن را با لباس های مدرن ترکیب کنید مثلاً شلوار لی مام استایل را با یک شومیز و سارافون حریر بپوشید و با کفش پاشنه بلند استایل خود را تکمیل کنید. اگر پاچه شلوار های مام استایل را تا بزنید به مد روز نزدیک تر می شوید سپس آنها را با لباس های ساده و اسپرت بپوشید.